KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13141245

nr 1314 1245

Etsning

Oidentifierad konstnär. Motiv från Rotterdam. Signerad, daterad 1918. Motivet: 30x23 cm

Utrop:

500 kr

måndag 23 mars 2020
kl 18:20:01